سئو سایت و بهینه سازی

کسب رتبه اول گوگل با خدمات سئو سایت و بهینه سازی گروه شاهین وب

سئو سایت و بهینه سازی

اگر به تازگی برای کسب و کار خود وب سایت راه اندازی کرده اید قطعا سئو سایت و بهینه سازی سایت به گوشتان خورده است. برای افزایش فروش و کسب رتبه بالا در گوگل و سایر موتور های جستجو، باید وب سایت خود را مطابق با قوانین گوگل بهینه سازی کنید تا در نتایج جستجو در جایگاه مناسبی ظاهر شوید. اگر از تجربه سایر همکاران آنلاین خود استفاده کنید متوجه خواهید شد که سئو سایت نسبت به سایر روش های افزایش فروش مانند تبلیغات و بازاریابی، بسیار ارزشمند تر و کم هزینه تر می باشد.

سئو و بهینه سازی وب سایت
سئو

سئو چیست؟

کلیه اقداماتی که برای بهینه سازی وب سایت و کسب رتبه‌ی مناسب در نتایج موتور های جستجو مانند Google انجام می شود را سئو (SEO) یا Search Engine Optimization می گویند. برای اینکه گوگل وب سایت شما را در نتایج جستجو در رتبه های بالا نمایش دهد، لازم است سایت خود را مطابق با قوانین گوگل بهینه سازی کنید تا زمانی که خزنده های گوگل سایت شما را اسکن می کنند، صفحات آن را در نتایج گوگل ایندکس کرده و نمایش دهند.

هدف گوگل از این کار ارائه نتایج صحیح و مفید برای کاربران است. گوگل با وضع قوانین سخت گیرانه و البته استاندارد، وب سایت های فعال و بروز که محتوای مفیدی برای کاربران تولید می کنند را شناسایی کرده و آنها را در نتایج جستجوی کاربران در رتبه های بالا نمایش میدهد، همچنین وب سایت های غیر فعال، غیر مفید و نا امن را شناسایی می کند تا از نمایش آنها در نتایج جستجو جلوگیری کند.

خدمات سئو با گروه شاهین وب

همانطور که متوجه شدید، سئو سایت یک فرآیند پیچیده، زمانبر و تخصصی است. به همین علت نیاز به افراد متخصص در این زمینه دارد تا شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. همچنین سئوی سایت علاوه بر تخصص نیاز به تجربه دارد تا هزینه و زمان شما به بهترین شکل ممکن صرف شود.

گروه شاهین وب با سال ها تجربه در زمینه سئو سایت و بهینه سازی ، تمامی خدمات لازم برای افزایش فروش و کسب رتبه یک گوگل را ارائه میدهد. ما شما را تا رسیدن به نقطه‌ی هدف و کسب رتبه اول گوگل همراهی خواهیم کرد و در کنارتان خواهیم بود. متخصصان شاهین وب با تمامی قوانین و الگوریتم های جدید گوگل آشنا بوده و با کمترین هزینه و زمان ممکن رتبه سایت شما را در نتایج گوگل ارتقا خواهند داد.

موفیت شما اعتبار ماست.

خدمات سئو شاهین وب

خدمات تیم سئو کار شاهین وب

سئو سایت شما به سه بخش اصلی تقسیم می شود:

سئوی داخلی

On-Page SEO

در مرحله‌ی سئوی داخلی تمامی محتوای صفحات سایت شامل کلمات کلیدی، تیتر ها و متن، تصاویر، لینک های داخلی و هر چیزی که کاربران قرار است ببینند را بهینه سازی خواهیم کرد تا خزنده های گوگل بتوانند آنها را به درستی شناسایی کرده و ایندکس کنند.

یکی از مهم ترین اقدامات سئو کار های شاهین وب در سئو On Page لینک سازی صحیح و اصولی بین صفحات سایت است. ما با تحقیق و شناسایی کلمات کلیدی مهم در حوزه کاری شما، سئو داخلی وب سایت شما را قدرتمند خواهیم کرد.

سئوی خارجی

Off-Page SEO

سئوی خارجی شامل تمامی اقداماتی است که خارج از وب سایت انجام می شود، مانند ریپورتاژ آگهی، بک لینک، ارتباط با شبکه های اجتماعی و تبلیغات تا به صورت مستقیم و غیر مستقیم کاربران را وارد سایت کرده و منجر به افزایش بازدید سایت شود.

گروه شاهین وب تجربه و تخصص خود را جایگزین روش های پر هزینه و پر ریسک کرده است. ما برای سئو Off Page سایت شما از روش های استاندارد و پیشنهاد شده توسط گوگل استفاده می کنیم تا با کسب امتیاز و رتبه مناسب از گوگل بازدید سایت شما را برای همیشه افزایش دهیم.

سئوی تکنیکال

Technical SEO

سئوی تکنیکال موارد فنی و ساختاری وب سایت را شامل می شود، مانند نقشه سایت و طبقه بندی صفحات، چیدمان محتوا، کیفیت و آپ‌تایم هاست، سرعت لود صفحات، امنیت سایت، قالب واکنشگرا، وضعیت ایندکس صفحات و … که همگی توسط تیم شاهین وب انجام خواهد شد.

سئوی فنی (Technical SEO) ارتباط مستقیمی با طراحی سایت و زیر ساخت های آن دارد. اگر طراحی وبسایت شما توسط گروه شاهین وب انجام شود، تمامی موارد سئو تکنیکال در مرحله طراحی سایت بدون هزینه جداگانه انجام خواهد شد.

پروژه های انجام شدهوبسایت هایی که سئو سایت خود را به ما سپرده‌اند